Spoštovani starši!

 

V tednu od 13. maja 2024 naprej se bo v okviru projekta, Gradnja 5 oddelčnega vrtca s pripadajočimi prostori in povezavo na obstoječi vrtec, začela preureditev ploščadi ob obstoječem vrtcu Sonček, zato bo le-ta zaprta z gradbeno ograjo.

V vrtec več ne bo možno priti skozi dosedanja vhoda (II in I), ampak bo od ponedeljka, 13. maja 2024 urejen NOV VHOD V VRTEC, in sicer iz zadnje strani našega vrtca, po tlakovani poti levo, boste v vrtec oz. v garderobe otrok prišli SKOZI UMIVALNICO.

Uporaba novega vhoda v vrtec bo označena. Na vratih umivalnice bo nameščen zvonec, saj bomo vrtec med 8. in 14.15 uro zaradi varnosti otrok zaklepali.

 

Vse starše in druge spremljevalce otrok prosimo, da se še naprej ravnajo v skladu z označbami in tako poskrbijo za svojo varnost in predvsem za varnost otrok. Še naprej vas prosimo in se vam hkrati tudi zahvaljujemo za strpnost, sodelovanje in razumevanje. 

 

Lep pozdrav!

                                                                                                              

Ravnatelj: Marko Kraner, mag. manag. prof