V skupini se z veseljem odzovemo povabilu na različne likovne natečaje, ki jih organizirajo za vrtce. V jeseni smo ustvarjali za Mednarodni likovni natečaj Bodi umetnik, ki poteka že vrsto let. Z različnimi likovnimi tehnikami smo ustvarjali  na temo Igraj se z mano. Nekaj smo jih poslali tudi natečaj. Likovna dela pridejo iz različnih koncev Slovenije in sveta. Na letošnji natečaj je prispelo preko 5.800 likovnih del iz 9 različnih držav (Slovenija, Hrvaška, Srbija, Severna Makedonija, Slovaška, Ukrajina, Irska, Kanada, Španija). Veseli smo, da je za razstavo  likovnih del bil izbran tudi izdelek Ninota. Njegovo delo nosi naslov »Na krilih domišljije«. V sredo, 13. 3. 2024, je bila  v Koroški galeriji likovnih umetnosti v Slovenj Gradcu tudi otvoritev razstave, katere se je udeležil tudi Nino s  staršema. Nino nam je naslednji dan s ponosom pokazal izdelek, ki so ga izdelali na delavnicah in nam opisal kako je potekal njihov dan.

Mentorici: Mojca in Marinka