V četrtek, 15. 2., smo v našo skupino na obisk dobili babice in dedke, ki smo jih že nestrpno pričakovali in se jih veselili, saj smo jim želeli pokazati našo igralnico, kaj v vrtcu delamo in česa vse smo se že naučili … Tako smo jim najprej zaplesali na pesem Od glave do peta, nato smo jim zapeli pesmice Ni copatka, Zima bela in Maškare zatem pa smo jih povabili, da so se z nami razgibali z rajalno igro Abraham ima sedem sinov. Za konec pa smo se še vsi skupaj pogostili z okusnimi piškoti in sokom ter se skupaj z babicami in dedki igrali z gradniki, dokler ni napočil čas za kosilo in se je naše rajanje zaključilo. Skoraj vsi otroci so se z babicami in dedki odpravili domov, kar je bilo zanje še prav posebej luštno.

                                                                                     Vzgojiteljici skupine 3