December je čas radosti, veselja, pripravljanja na prihajajoče praznike in čas za medsebojno druženje. Poleg ustvarjanja različnih okraskov za naš vrtec, poslušanje prazničnih pesmi, smo  igralnico »spremenili« v kino. Skupaj z vzgojiteljicama smo pripravili stole, blazine in prižgali praznične lučke ter v kino povabili otroke skupine 3. Skupaj smo se udobno namestili in si ogledali praznično risanko Srečko božični okrasek, o veselem božičnem okrasku, ki je svojo srečo delil v družinah, pri katerih je živel. Otroci so risanko z zanimanjem spremljali in si zaželeli, da bi tudi sami imeli doma podoben okrasek. Pravi kino se nam obeta v prihodnjih dneh, ko bomo v vrtcu zamesili in spekli slastne piškote, ki jih bomo lahko pojedli ob gledanju novega risanega filma. Verjamemo, da bo kino takrat še prijetnejši.

Otroci in vzgojiteljici skupine 4