V skupino 1 smo se morali uvesti vsi. Tako otroci, kot tudi vzgojiteljici. Vendar smo kar hitro našli načine za sprostitev, igro, preusmeritev, tolažbo, in dobro voljo. V skupini izredno radi poslušamo glasbo, zraven pojemo, igramo na instrumente, se gibamo, raziskujemo, crkljamo … Mesec september pa je za nekatere bil tudi prelomnica, saj so nepričakovano naredili prve korake. Sedaj svet vidijo z druge perspektive, niso več odvisni od naročja odraslega, postali so veliko bolj mobilni.
Že v uvajalnem mesecu smo likovno ustvarjali. Otroci so prvič v roke prijeli barvice in imeli stik z barvo. Skupaj smo ustvarili jesensko dekoracijo ter obeležili prvi jesenski dan. Izredno radi jemo – včasih celo že z žlico, drugače pa gre z rokami bolje. Uspelo nam je priti tudi do makadamskega parkirišča, kjer so se otroci igrali s kamenčki ter plezali po hribu. Sedaj, ko smo postali res pogumni, čakamo še nove pogumne prijatelje, da se nam pridružijo v skupini.

Fotogalerija

Vzgojiteljici Mateji