V mesecu juniju smo zadnji oddelčni roditeljski sestanek zaključili s prijetnim druženjem. Uradni, formalni del smo izvedli v prostorih vrtca, kjer so si starši s svojimi otroki pogledali fotografije posnete tekom celega šolskega leta. Skupno smo naredili analizo in evalvacijo dejavnosti, ki so se izvajale. Ugotovili smo, da so otroci zelo napredovali, postali samostojni in seveda, da so se posamezniki vizualno zelo spremenili.

Ob koncu je sledil krajši pohod, katerih ugotavljava, se vsi zelo radi udeležujejo. Pot nas je peljala proti Biserjanam mimo pašnika z domačimi živalmi. Ker je bilo vreme precej toplo, nas je kot magnet vedno bolj vleklo k sladoledu. V slaščičarni smo s sladoledom napolnili baterije in se podali nazaj proti vrtcu.

Tako smo izvedli še zadnje, vedno prijetno druženje z otroki in starši.

FOTOGALERIJA

Vzgojiteljici Marija in Petra