Spoštovani starši,

skupaj z vami nam je uspelo izpeljati še eno sodelovalno akcijo, tj. Pišem pismo za svojega otroka.

Vaša pisma so bila naravnost čudovita in so prijetno ogrela srca tako vaših mačkov kot tudi strokovnih delavk vrtca. V njih je bilo možno zaznati veliko ljubezni, nežnosti, skrbnosti, hvaležnosti, spodbudnosti,…skratka celo paleto pozitivnih čustev in vrednot, ki predstavljajo temelj starševstva. Vaša pisma bomo seveda skrbno shranili in jih bodo vaši otroci na koncu šolskega leta skupaj z ostalimi izdelki lahko odnesli domov. Pisma boste lahko shranili in nekega dne skupaj s svojimi otroki obujali spomine na prijetne vrtčevske dni, otroci pa bodo podoživeli ljubezen, ki so jo bili deležni z vaše strani.

Iskreno se vam zahvaljujemo za številčen odziv v akciji in se veselimo podobnih skupnih akcij tudi v prihodnosti.

 

Kolektiv vrtca Sonček