V sredo, 19. 4. 2023, nas je v skupini 4 obiskala Tinetova mama. Predstavila nam je svoj poklic – frizerka, kozmetičarka. S seboj je prinesla veliko pripomočkov (laki za nohte, barvna maskara za lase, bleščice …) in nam jih podrobno predstavila. Otroci so sprva pripomočke samo opazovali, ko pa je ga. Barbara slednje preizkusila na vzgojiteljicama, so se počasi opogumili tudi sami. Tine je bil odličen mamin pomočnik, saj je otrokom ves čas prigovarjal in jih spodbujal k uporabi izbranega pripomočka. Ob koncu druženja so imela vsa dekleta polakirane nohte in pramene v laseh, fantje pa modne frizure. Tine je mami podaril šopek narcis in se ji s tem v imenu vseh zahvalil za prijetno preživeto dopoldne v njeni družbi.

Vzgojiteljici in otroci skupine 4