Letošnje druženje ob materinskem dnevu je potekalo malo drugače kot  običajno. Najprej smo v delavnici z atiji izdelali darila za mamice, ki so se s svojimi otroki zelo potrudili in izdelali vazo s cvetočimi rožami. Za mame smo pripravili orientacijski pohod in tako skupaj opravili eno izmed nalog v okviru športnega programa Mali sonček. Skupaj z otroki smo izdelali rožice, ki so nam bile v pomoč in nas vodile od ene postaje do druge. Na vsaki postaji smo se mamam predstavili z različnimi točkami, obarvanimi s plesom, pesmicami in deklamacijami. Vzdušje je bilo sproščeno, čeprav nam je ponagajal veter. Ob koncu pohoda pa nas je že pozdravilo sonce. Po končanem pohodu smo mamam v igralnici  izročili še darila in jih pogostili.

Otroci in vzgojiteljici skupine 5