Mama. Oseba, ki nam je dala življenje in oseba, za katero so njeni otroci cel svet…

Mesec marec – mesec, ko praznujejo naše mame. Letos smo se odločili, da praznik za naše mame priredimo malce drugače. Ponavadi smo se skupaj zbrali vsi, celotna družina. Letos so pa otroci atije na druženje povabili malo prej kot mamice. Takrat, ko so se nam pridružili atiji smo organizirali delavnico, na kateri je vsak ata skupaj s svojim otrokom izdelal darilo za mamico. Bilo je zelo zanimivo, polno smeha, veselja, ustvarjanja, ter vloženega veliko truda. Otroci so bili še posebej ponosni, saj so z atijevo pomočjo ustvarili izdelek, za katerega so bili prepričani, da bo mamico neskončno razveselil.

Končno pa je nastopil, za otroke že težko pričakovani dan, ko smo na druženje povabili mamice. V skupini smo jim pripravili kratek program. Najprej smo zapeli, zaplesali in odigrali plesno dramatizacijo. Ker pa vemo, da naše mame tudi zelo rade zaplešejo s svojimi sončki, smo tudi njih povabili in skupaj zaplesali. Ob koncu so otroci mamicam ponosno razdelili darila, za katera so že nestrpno čakali, da jih bodo lahko poklonili.

Skupaj smo preživeli eno lepo sproščeno popoldne.

Fotogalerija

                                                                                      Otroci in vzgojiteljice skupine 6.