Tralala, hopsasa, pustne smo šeme,

tralala, hopsasa, nič nismo lene.

Tralala, hopsasa, mi se vrtimo,

tralala, hopsasa, in veselimo.

(Pustna, M. Voglar)

 

Pa smo ga le dočakali – pusta hrusta, namreč – in tako so nas ta torek, 21. 2., v vrtcu v drugi skupini obiskale miške, čebelica, Spiderman, snežna vila, LEGO kocka in čudežna ženska. Vzgojiteljici pa sva se našemili v čebelico in piratko, tako da je bilo dogajanje res pestro. Pustne šeme smo se, kot se za ta dan spodobi, najprej posladkale in okrepčale s sladkim krofom, nato pa zarajale v igralnici, zatem pa se pridružile še skupnemu rajanju na vrteški ploščadi, kjer smo se zavrteli v pravih zabavnih in pustnih ritmih.

Fotogalerija

 

                                                                            Vzgojiteljici Tanja in Olga