V okviru tematskega sklopa »To sem jaz« smo v 1.skupini posvetili še več pozornosti projektu Varno spodbudno učno okolje. Otroke sva seznanili z različnimi, starosti primernimi  igrami in bibarijami, ki so jih otroci zelo radi opazovali ter v nekaterih po svojih zmožnostih tudi poskušali sodelovali. Še posebej so uživali ob opazovanju natisnjenih fotografij na katerih so prepoznavali/iskali svoj obraz. Opazovali in pomagali so pri izdelovanju plakata s fotografijami. Ob tem plakatu zelo radi posedajo oz. postojijo in se opazujejo ter prepoznavajo sebe in svoje prijatelje. Veliko smeha in užitka je bilo ob igrah skrivanja KU-KU z rokami ali pa s pokrivanjem z ruto ter skrivanjem v tunelu. Ob opazovanju v ogledalu smo poslušali in nekateri že s prsti sodelovali pri kazanju deklamacij Piki, piki pikica in Glejte, to sem jaz.

FOTOGALERIJA

Vzgojiteljici 1 skupine Marija in Petra