V skupino smo povabili Adamovo babico, saj smo vedeli, da je veliko let delala v vrtnarstvu in cvetličarstvu ter obvlada izdelovanje adventnih venčkov. Z veseljem se je odzvala našemu povabilu in se nam pridružila v skupini. Adamu ni bilo nič jasno in ji je pogosto kazal proti vratom, da gresta domov, saj babica tudi prihaja v vrtec po njega in on je njen prihod povezal z odhodom iz vrtca.

Na najini višji mizi smo pripravili prostor za izdelovanje, saj je babici bilo lažje in tudi zaradi varnosti dela z vročim lepilom. Ves potreben material je babica imela s seboj. Izdelal nam je venček za skupino in enega za zbornico vrtca. Dodatno smo si zaželeli še vsak en manjši aranžma z dišečo svečko za domov. Seveda otroci niso mogli pomagati, so pa si potem izbrali vsak en aranžma. Tudi midve sva se naučili nekaj novih načinov in prijemov, ki jih poznajo samo aranžerji in jih bova kdaj z veseljem uporabili.

Babici smo se lepo zahvalili za njen obisk in ji podarili majhno pozornost ter se ji priporočali še za kakšen obisk.

Galerija

Vzgojiteljici 1 skupine Marija in Petra