Spoštovani starši,

za 2. skupni roditeljski sestanek (ki sicer poteka konec šolskega leta) v vrtcu po navadi organiziramo strokovno predavanje za starše. V lanskem šolskem letu je npr. potekalo predavanje s področja govorno-jezikovnega razvoja otrok. V tem šolskem letu pa si pri organizaciji roditeljskega sestanka in strokovnega predavanja za starše želimo v čim večji meri upoštevati vaše želje, predloge in potrebe po dodatnih informacijah in znanju, ki bi vam koristile pri vzgoji vaših otrok. Na vaše elektronske naslove smo vam posredovali povezavo do ankete, kjer boste  izbrali področje oz. temo, ki vas najbolj pritegne ali podali svoje predloge glede tematike. Pri dokončni izbiri teme strokovnega predavanja bomo v največji možni meri sledili mnenju večine staršev.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo za sodelovanje.

 

Kolektiv vrtca Sonček