Za nami je več kot polovica septembra in mi najmlajši in najmanjši v 1. skupini, prestopamo prag vrtca vse bolj pogumno in odločno. No, prestopajo ga naši starši v naročju z nami, saj zaenkrat 2 otroka od 6 samostojno hodita. Tudi ostali bodo, vse ob svojem času.

Dober teden so tudi starši vstopali skupaj z otrokom v igralnico, nato pa so vsak dan hitreje odhajali iz igralnice in otroke prepustili nam. Ni bilo enostavno in verjamem, da so tudi starši s težkim srcem  zapustili svojega otroka. Tukaj je potrebna odločnost in skupaj nam bo in nam je uspelo, da ob jutrih otroke brez solzic vzamem z naročja staršev in tako tudi večji del dneva ostane.

Otroci so radovedni, raziskujejo igralnico, radi poslušajo petje pesmi vzgojiteljice, potiskajo predmete po igralnici, kotalijo žoge, predvsem pa se radi cartamo in sedimo ali ležimo na blazinah.

Fotogalerija

 

Vzgojiteljica Marija Rudolf