Danes je tudi nas v skupini 6 obiskal Božiček. V spremstvu snežinke, sta otroke razveselila z darili in nekaj pomembnimi minutami za pogovor. Otroci so bili obiska zelo veseli, nekateri so celo otrpnili, imeli tremo pred njim, vseeno pa so mu uspeli zapeti vsaj eno pesmico. Veliko darilo, ki je stalo pred njimi, je pritegnilo poglede otrok. Ko je Božiček dal znak za odpiranje darila,  so se z vsemi močmi lotili trganja darilnega papirja, da so le prišli do svojih daril.

Tudi kosilo je bilo kasneje v vzdušju pravega prazničnega Božičkovega kosila. Otroke so pričakali nevsakdanji pogrinjki in namizna dekoracija, ki sva jo pripravili vzgojiteljici za ta poseben dan. Kosilo so otroci na koncu pohvalili in s polnimi želodčki odšli počivat na ležalnike.

Fotogalerija

Pripravili vzgojiteljici 6. skupine:

Mateja in Marinka