Praznični čas se približuje z veliko naglico. V 7. skupini smo že v pripravah na veseli december in za prvo nalogo smo si zadali izdelovanje adventnega venčka. Pridno smo nabirali naravne gozdne plodove (mah, storžke, lubje, lišaje …). Za pomoč pri sami izdelavi adventnega venčka pa smo prosili našo javno delavko Bojano, ki je po poklicu aranžerka. Ko je prišla k nam v skupino, nam je najprej predstavila svoj poklic aranžerke. Nato smo se lotili izdelovanja. Otroci niso bili samo gledalci, temveč so si tudi sami izdelali vsak svoj namizni aranžma za domov. Ker se nam je nekaj zataknilo pri rezanju žice, smo za pomoč zaprosili našega hišnika, ki se je na prošnjo nemudoma odzval in nam z veseljem priskočil na pomoč.

Otroci so se skupaj z aranžerko Bojano fotografirali, se ji zahvalili in s ponosom odnesli domov vsak svoj aranžma.

Fotogalerija

 

Vzgojiteljice 7. skupine, Marija, Olga in Špela