Geslo letošnjega tedna otroka se je glasilo »Razigran uživaj dan«. Ključna sporočila so bila da nam  igra: pomaga razvijati domišljijo, krepi telo, spleta prijateljstva …in najpomembnejše da nas IGRA POVEZUJE! Tako smo tudi mi v tednu otroka največ časa posvetili igri. Ob tem pa smo uživali še ob drugih dejavnostih. Iskali smo skriti zaklad. Preden smo ga našli smo morali rešiti kar nekaj težkih nalog z različno tematiko. Obeležili smo svetovni dan živali, posladkali smo se s kuhanimi kostanji in spoznali še druge jesenske gozdne plodove. Obiskala nas je tudi naša svetovalna delavka Maja. Otroci so ji v kotičku kuhinja pripravili slastne jedi iz divjih kostanjev. Teden otroka smo zaključili z ogledom lutkovne predstave Jesenska zgodba, ki smo jo  vzgojiteljice pripravile za otroke.

Fotogalerija

Otroci in vzgojiteljici skupine 4