Ker skozi šolsko leto zaradi COVID- 19,nismo mogli praznovati rojstnih dni, smo v mesecu maju in juniju planirali in izvedli GLASBENI DAN.  Ta dan je bil  vesel in sproščen , petje, ples in rajanje. Pogostitev smo pripravili v vrtcu z zdravim sadjem, ter se posladkali. Otrok je za darilo prejel zvenečo žogo.  Otroci so sodelovali pri urejanju prostora za praznovanje, mizo okrasili z namizno dekoracijo. Iz sadja sestavili 2 žogi – ¨sadna torta¨. Z veseljem so drug drugemu voščili, brez stiska rok in zapeli pesmico Mi se imamo radi ter pesmico Vse najboljše. Ob narodni zabavni glasbi pa zaplesali. Potem je sledila pogostitev. Otroci so ob pogostitvi zelo uživali, se navajali na kulturno prehranjevanje in sedenje pri mizi. Razvijali estetski čut, ob urejanju prostora.

 

Fotogalerija

Strokovni delavki skupine 3 Marija Slavič in NIna Ajlec