Spoštovani starši!

Vse starše, ki ste prijavili svoje otroke za obiskovanje ob ponovnem odprtju vrtca, ki bo v torek, 26. 1. 2021, obveščamo, da vrtec od jutri naprej posluje na obeh lokacijah  (ul. Bratka Krefta 11 – vrtec Sonček in vrtec v OŠ – ul. Edvarda Kocbeka 4).

Starši otroke pripeljete v vrtec in iz njega odpeljete ob uri, ki ste jo navedli ob prijavi, ob tem pa upoštevate že poznan in še vedno obstoječ protokol v zvezi z izvajanjem higienskih ukrepov v vrtcu v času širjenja okužb s SARS-CoV-2.

Ob ponovnem popolnem odprtju vrtca se je potrebno zavedati, da je virus še vedno med nami in da lahko vsaka neprevidnost povzroča njegovo ponovno širjenje in tveganje za naslednji val epidemije.

Zato se vsi skupaj potrudimo in poskrbimo za zdravje vseh nas!

S prijaznimi pozdravi,

vodstvo vrtca Sonček