Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da s strani MIZŠ še nismo prejeli nobenih spremenjenih navodil in usmeritev za delo v vrtcih v naslednjem tednu/mesecu.

Predvidevamo, da ukrepi za zajezitev epidemije za predšolske otroke ostajajo še nespremenjeni in da se v vrtcih nadaljuje le nujno varstvo. V primeru kakršnih koli sprememb oz. sproščanja ukrepov, vas bomo o tem čim hitreje obvestili.

Tisti starši, ki res nujno potrebujete varstvo za otroke v času od 30. 11. 2020 do 4. 12. 2020, to čim prej oz. do petka, 27. 11. 2020, do 14. ure sporočite na e- naslov: starsi.vrtec-soncek@guest.arnes.si

Prosimo vas, da dosledno upoštevate navedene roke glede predhodne prijave otrok in navodila, ki jih prejemate tudi po e-pošti, saj je le-to nujno za pravočasno in ustrezno organizacijo dela v vrtcu, ki je odvisna predvsem od števila prijavljenih otrok.

Brez predhodne prijave, otrok v vrtec ne bomo mogli sprejeti.

Za sprejem otroka v vrtec je potrebna izpolnjena izjava, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo.

Izpolnjena izjava

Sklep Občine Sv. Jurij ob Ščavnici

Ponovno se vam zahvaljujemo za razumevanje in vam želimo veliko zdravja!

Vodstvo vrtca Sonček