Spoštovani starši!

Najprej naj se vam zahvalimo, ker razumete, da smo v precej neprijetni situaciji, ko iz tedna v teden na novo postavljamo našo organizacijo dela v vrtcu.

Hvala vsem tistim, ki se hitro odzivate na naša obvestila.

Iz medijev ste verjetno že izvedeli, da ukrepi za zajezitev epidemije za predšolske otroke ostajajo nespremenjeni še naslednji teden. Zato vas ponovno pozivamo in prosimo, da tisti starši, ki ste zaposleni in varstva za otroke ne morete zagotoviti na drug način ter zato res potrebujete NUJNO varstvo v času od 23. 11. 2020 do 27. 11. 2020, to čim prej oz. do petka, 20. 11. 2020, do 14. ure sporočite na e- naslov: starsi.vrtec-soncek@guest.arnes.si

Prosimo vas, da dosledno upoštevate navedene roke glede predhodne prijave otrok in navodila, ki jih prejemate tudi po e-pošti, saj je le-to nujno za pravočasno in ustrezno organizacijo dela v vrtcu, ki je odvisna predvsem od števila prijavljenih otrok.

Brez predhodne prijave, otrok v vrtec ne bomo mogli sprejeti.

Za sprejem otroka v vrtec je potrebna izpolnjena, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo.

Izpolnjena izjava

Sklep Občine Sv. Jurij ob Ščavnici

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vam želimo vse dobro!

Vodstvo vrtca Sonček