Tik pred koncem šolskega leta smo dobili povabilo od Tilnovih staršev, da bi jih obiskali na domu. Ker Tilen stanuje v bližini smo si to lahko privoščili in se z veseljem odzvali povabilu. Tilen si je to že dlje časa želel in nas vabil. V skupini smo izdelali majhno pozornost za njegove starše in se odpravili na pot. Tudi vreme je bilo primerno in tako smo preživeli zanimiv dopoldan na Tilnovem dvorišču. Le-ta nam je pripravil veliko igrač in zanimivih iger. Mama nas je pogostila s sadno malico in napitkom. Spoznali smo njihovega mačka in psa, ki sta bila zelo presenečena nad dogajanjem in glasnostjo na njihovem dvorišču. Čas je tekel z veliko hitrostjo in morali smo se posloviti. Naredili smo še skupinsko fotografijo in se lepo zahvalili Tilnovim staršem. Tako smo preživeli še en zanimiv, doživet in brezskrben dan v vrtčevskem obdobju, od katerega se naši otroci poslavljajo.

Fotogalerija

Vzgojiteljica Marija Rudolf