Spoštovani starši!

Z vpisom vašega otroka v vrtec  ste  nam ga  zaupali v vzgojo in varstvo, zato vas  vabimo na prvi informativni sestanek, ki bo v torek, 16. junija 2020 ob 16.30 uri v jedilnici Osnovne šole Sv. Jurij ob Ščavnici.

Na sestanku vas želimo seznaniti s postopnim uvajanjem otrok v vrtec, z našo organiziranostjo, skratka z vsem, kar je pomembno za čim bolj prijazno in mirno vključitev vašega otroka v vrtec.

Vljudno vas prosimo, da se sestanka udeležite. Le s kvalitetnim in rednim sodelovanjem bomo lahko s skupnimi močmi prispevali k dobremu  počutju vašega otroka v vrtcu.

Vljudno vas prosimo, da se sestanka udeležite z zaščitno masko in upoštevate navodila MZZ in NIJZ za zajezitev širjenja COVID-19.

Veselimo se srečanja z vami in vas prijazno pozdravljamo.

Ravnatelj:

Marko Kraner, mag. manag., prof.