Kar nekaj časa se vam nismo oglasili, saj verjamemo, da imate z vašimi malčki kar nekaj zaposlitve, poleg tega, da mogoče tudi še sami delate doma ali v službi. Pred nami je teden počitnic. Ob normalnih pogojih bi se jih veselili skoraj vsi. Nekateri bi odšli na kakšen dan dopusta, drugi bi si vzeli prost dan za družino in skupne trenutke, spet tretji bi takrat izkoristili čas za kaj postoriti okrog doma ali se ukvarjali s hobiji. Ampak to leto je žal drugačno. Več kot en mesec imajo otroci »počitnice«, ki pa to niso, starši pa prisilni dopust ali čakanje na delo ali pa delo v izrednih pogojih in razmerah. Prihajajoče počitnice ne bodo takšne, kot so bile vsa leta do sedaj. Praznika bosta pač še dva dela prosta dneva (za večino), nič posebnega – razen nekje v podzavesti zavest Slovenstva in spoštovanja. Zaposleni v vrtcu Sonček si želimo, da se kmalu vidimo, saj vaše in naše otroke že pošteno pogrešamo. Čeprav nismo veliko v stikih, pa so naše misli vedno usmerjene v vrtec. Kar naenkrat je zgradba prazna, tiha, brez kančka življenja. Ni slišati smeha, joka, vriskov otrok – le tišina. Žal naše delo v vrtcu ne more potekati na daljavo, kot to lahko počnejo v šoli, ampak verjamemo, da smo vam zapolnile čas vsaj z nekaj dejavnostmi, ki smo vam jih pred časom dodale na tej spletni strani.

Vse zaposlene mislimo na vas in upamo, da ste zdravi. Verjamemo, da nas tudi vi pogrešate, tako kot mi pogrešamo vas. Upamo, da se kaj kmalu srečamo in da se življenje vrne na stare tirnice.

Imejte kljub vsemu lepe prvomajske počitnice in praznike.

Ostanite zdravi.

Strokovne delavke vrtca Sonček