Spoštovani starši.

Vrtec Sonček je do nadaljnjega zaprt, zaradi zajezitve COVID-19 – koronavirusa, kot ste lahko obveščeni iz medijev. Veseli bomo, če boste kljub vsemu ostali v stiku z nami: tako vodstvom, kot vzgojiteljicami ter kakšen mail posredovali na: group2.osmsvs@guest.arnes.si. S kakršnim koli vprašanjem se lahko obrnete tudi na ravnatelja OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici ali pomočnico ravnatelja v vrtcu.

Naprošamo vas, da še naprej spremljate spletno stran vrtca Sonček in občine Sv. Jurij ob Ščavnici o konkretnem dogajanju.

Ravnajmo družbeno odgovorno, ostanimo doma in upoštevajmo priporočila, ki nam jih narekujeta Vlada RS in NIJZ.  Le tako nam bo uspelo.

V upanju, da bomo lahko čimprej spet vstopili v vzgojno-izobraževalne ustanove, vas lepo pozdravljam in želim da ostanete zdravi.

S spoštovanjem.

Ravnatelj OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici:

Marko Kraner, mag. manag., prof.