Že tradicionalno se nam je v skupini 7 pridružila babica naše Ine. Otroci in vzgojiteljici smo jo prav nestrpno čakali, saj vemo, da se z njenim prihodom začne prav poseben decembrski praznični čas. Babica Marija nas vsako leto obišče s posebnim namenom. Skupaj z otroki namreč izdela adventni venček. Letos se je odločila, da ne bo to pleten venček okrogle oblike, ampak malce »modernejši« – na krožniku. Otroci so uživali v njenem druženju in ustvarjanju, saj je vsak dodal delček na naš nastajajoč adventni  venček. Skoraj vsi otroci so si izdelali tudi svoj namizni praznični aranžma za domov. Na le-te so bili še posebej ponosni. Zelo radi so se pogovarjali z babico, kaj vprašali in ji zapeli vse pesmice, ki smo se jih letos učili v vrtcu. Da je druženje bilo še prijetneje so otroci babico povabili k igri Človek ne jezi se.

Prijetno in sproščeno ter razigrano vzdušje smo zaključili s skupno fotografijo in majhno pozornostjo, ki smo jo podarili babici v zahvalo za njen trud in čas, ki ga je ta dan namenila samo nam.

Fotogalerija

Zapisali vzgojiteljici Marija Rudolf in Petra Rošker