V ponedeljek 11. 11. 2019, je v sklopu ulične akcije »Otroci za varnost v prometu«, ki jo vsako leto organizira Nacionalni inštitut za javno zdravje, potekala ulična akcija tudi na ploščadi pred našo Osnovno šolo. V  akcijo smo se zraven učencev prvega razreda, letos prvič vključili tudi otroci iz treh najstarejših skupin, ki vrtec obiskujejo v OŠ. V sklopu akcije so otroci predhodno narisali likovne izdelke katere smo poslali na Nacionalni inštitut za javno zdravje, z njihove strani pa smo na dan akcije prejeli letak s sloganom » Varen voznik je trezen voznik. Sam dogodek je vodil g. Simon Šipek iz policijske postaje Gornja Radgona, na pomoč pa sta mu priskočila še dva sodelavca. Ulične akcije pa sta se udeležili tudi ga. Jadranka in ga. Zdenka iz Nacionalnega inštituta za javno zdravje.

Fotogalerija 

Zapisali vzgojiteljici Nina Ajlec in Marinka Hojs