Šolsko leto se počasi približuje h koncu in vsi otroci že nestrpno čakajo na počitnice. To leto je za naše otroke prav posebno, saj se poslavljajo od vrtca in jeseni odhajajo v šolo. Tako smo se skupaj s starši še zadnjič, v našem vrtčevskem obdobju, podali na pohod. Vsi skupaj smo se veselih obrazov in polni pričakovanj zbrali pred šolo. Opravili smo krajši pohod po našem kraju, s postankom na sladki kepici sladoleda, česar so se otroci zelo razveselili. Ko smo se v tem vročem in sončnem popoldnevu prijetno okrepčali, smo se počasi vrnili proti šoli. Ker so naši otroci skozi celotno šolsko leto pridno sodelovali v različnih projektih in dejavnostih, smo jim vzgojiteljice na koncu podelile še zaslužena priznanja.

Vzgojiteljice Dragica, Sandra in Monika