Pa je za nami nova izkušnja, ki si jo bomo zapomnili po različnih stvareh. Današnje jahanje islandskih ponijev je sigurno ena iz med njih. Čustva, ki so bila na otroških obrazih , ko so pobožali konja, se vzpeli v sedlo  in ga jahali, so jasno pokazala, da je bilo to za njih nekaj posebnega.  Kanček strahu,  nato takoj veselje, ponos… vse to se je odražalo na njihovih obrazih. Drug drugega so vzpodbujali in si ob vrnitvi z jahanja čestitali s petko. Po jahanju smo se odpravili še v gozd, kjer smo reševali zanimive naloge: iskali smo predmete različnih barv, za škrate smo po receptih kuhali različne jedi, ki smo jim jih nato nastavili v oddaljen kotiček gozda, saj niso upali do nas. Za njih  smo zgradili tudi hiške, saj jim jih je včerajšnji dež in sneg razdejal. Škratom smo pomahali v slovo in jim obljubili da se še vrnemo. Hvala vsem animatorjem CSOD Škorpijon, da so za nas pripravili zanimiv program. Sedaj  smo že vsi pri svojih družinah in jim pripovedujemo kaj vse smo doživeli.  Me pa smo najbolj vesele, da smo se vsi varno vrnili domov in v teh treh dneh doživeli veliko lepih stvari.

Mojca, Dragica in Monika