Pa je za nami že drugi dan vrtca v naravi. Današnji dan je bil vremensko pestro obarvan. Ampak to nas ni zmotilo in naš dan je bil kljub temu poln različnih aktivnosti.  Ker nam pesem Dežek, dežek pojdi stran ni čisto nič pomagala, smo se s palerinami in škornji odpravili raziskovat gozd. Spoznali smo različne vrste dreves, njihovo zgradbo, namen in se pogovarjali o živalih, ki so v gozdu. Nekatere smo tudi opazili in slišali. Kasneje smo različne stvari opazovali tudi ob pomoči mikroskopa. Popoldan pa je bil obarvan z različnimi igrami, ki so se jih nekoč igrali pastirji na paši, preizkusili smo se v lokostrelstvu in različnih igrah, kjer je bilo pomembno, da smo sodelovali kot celota. Pogovarjali smo se tudi o vremenu in si izdelali Vremenka. Ker že vso popoldne sneži, lahko uganete kaj je bil najpogostejši motiv na njem :).  Po večerji je sledila še zabava v pižamah. Že vidno utrujeni smo se odpravili proti našim sobam. Zaspali smo ob pesmi Uspavanka izvajalca Dejana, ki nam je zaželel lahko noč in odpodil grde sanje proč.  Še malo… pa se  vidimo.