Spoštovani starši!

 

V tednu od 19. februarja 2024 naprej se bo v okviru projekta, Gradnja 5 oddelčnega vrtca s pripadajočimi prostori in povezavo na obstoječi vrtec, začela preureditev parkirišča in ploščadi ob obstoječem vrtcu, zato bo urejen NOV VHOD DO VRTCA, in sicer iz smeri stavbe Videm 6 skozi podhod med lokalom Tekas bar in staro kinodvorano oz. za lokalom Teksas (v priponki je prikaz poteka začasne dostopne poti do vrtca).

Uporaba nove poti bo označena, osvetljena, gradbišče pa bo ustrezno zavarovano z varovalnimi ograjami ter vrati.

 

Vse starše in druge spremljevalce otrok prosimo, da se ravnajo v skladu z označbami in tako poskrbijo za svojo varnost in predvsem za varnost otrok. Kot smo vas že obvestili v oktobru 2023, bo gradnja predvidoma trajala do sredine julija 2024, zato vas še naprej prosimo za strpnost, sodelovanje in razumevanje. 

Lep pozdrav!

Ravnatelj:

Marko Kraner, mag. manag. prof