Teden otroka je za nami. V naši skupini se je veliko dogajalo, vendar ne veliko po letošnjem geslu »Zakaji in zatoji radovednosti«. Res, da glede na našo starost, še nismo govorno spretni, ampak smo toliko bolj raziskovali z različnimi čutili. Prvič smo rokovali s kinetičnim peskom, kar je otrokom predstavljalo veliko užitka. Sproščali smo se v bazenu z žogicami in  se z njimi masirali. Ogledali smo si risanko in zaplesali ob praznovanju rojstnega dne. Največ časa pa smo namenili našemu novincu, ki se nam prav ta teden prvič pridružil.

Pohvaliti  moramo zelo številčno udeležbo na kostanjevem pikniku, saj so se ga udeležili skoraj vsi starši  s svojimi otroki, ki so zelo uživali ob ogledu predstave in sladkanju s kostanji. Tudi naslednji dan smo se v vrtcu sladkali s kuhanimi kostanji.

Fotogalerija

Otroci 2.skupine z Marijo, Petro in Leo