V okviru tedna otroka smo v ponedeljek, 2. 10. 2023, izkoristili lepo jesensko popoldne za peko kostanjev in druženje s starši na ploščadi našega vrtca. Čez vikend so otroci skupaj s starši bili zelo pridni, saj so v ponedeljek zjutraj v vrtec prinesli veliko kostanjev. Zaposleni v vrtcu pa smo pripravili vse drugo za izpeljavo dogodka. Ob 16. uri smo si vsi skupaj najprej ogledali poučno in zabavno predstavo gledališča KU KUC z naslovom Pikina velika pustolovščina. Otroci so ob ogledu predstave zelo uživali, pa tudi odrasli smo bili nad njo navdušeni.

Sledilo je sladkanje s kostanji in pečenimi jabolki. Pri peki kostanjev so nam pomagali očetje otrok, za kar se jim vsi še enkrat lepo zahvaljujemo. S polnimi trebuščki in lepimi vtisi smo naše prijetno druženje zaključili in sklenili, da se naslednjo jesen znova podružimo.

 

Zapisala: Andreja Majcen, pomočnica ravnatelja v vrtcu