V petek, 9. junija 2023, je bil za otroke vrtca prav poseben dan. V okviru zaključne prireditve celotnega vrtca in slovesa otrok, ki v jeseni stopajo v šolske klopi, smo za vse obiskovalce Kulturnega in upravnega središča Sveti Jurij ob Ščavnici pripravili kulturni program z naslovom Mavrica čustev in prijateljstva. Starši, župan, ravnatelj, vodja vrtca, pomočnica ravnatelja šole, vzgojiteljice, zaposleni in nekoč zaposleni v vrtcu in šoli ter vsi ostali obiskovalci so z velikim zanimanjem prisluhnili kulturnemu programu, ki so ga pripravile vzgojiteljice skupaj z otroki iz vseh sedmih skupin. So pa otroci, ki se letos poslavljajo od vrtca, prevzeli glavne vloge. Sledil je drugi del prireditve: predstavitev projektov, v katerih so otroci v vrtcu sodelovali v tem šolskem letu. Dogodek smo zaključili s povabilom na ogled lične razstave na temo Predstavljamo. Ogled razstave poteka v poletnih dneh na lokaciji vrtca – v garderobi vrtca. Lepo vabljeni k ogledu!

 

Strokovne delavke vrtca Sonček