V torek, 30. maja 2023, smo v skupinah 3 in 4 izvedli športno popoldne s starši in otroci v okviru gibalno-športnega programa Mali sonček. Športno popoldne smo uresničili s pohodom po bližnji okolici vrtca in z zanimivimi gibalnimi postajami. Otroci so pri izvajanju gibalnih nalog imeli še večjo motivacijo, saj so jih starši spodbujali in jim po potrebi tudi pomagali. Ko smo prispeli na cilj, smo otrokom podelili vesele štampiljke in priznanja, kar jim je v veliko zadovoljstvo in motivacija za naprej. Naslednji dan pa si bodo otroci še v svoje knjižice Malega sončka prilepili nalepke.

S pozitivnimi občutki »malih« in »velikih« smo naše druženje prijetno zaključili in sklenili, da se v novem šolskem letu spet dobimo na športnem popoldnevu, takrat tudi z otroki starejših skupin našega vrtca, saj nam letos zaradi muhastega pomladnega vremena slednjega ni bilo možno uresničiti na načrtovani dan.

Vzgojiteljice iz skupin 3 in 4 ter Andreja Majcen, vodja programa Mali sonček