Že pred samim pustnim tednom, smo se v skupini 7. začeli pripravljati na najbolj norčav dan. Okrasili smo si pisane krinke, izdelali zabavne klovne in glasne ropotulje in se naučili kar dve pustni pesmi. Na pustni ponedeljek so nas obiskali kurenti in hudička, ki smo si jih brez zadržkov ogledali, jih pobožali in se z njimi fotografirali. In že je bil težko pričakovan dan-dan, ko je lahko vsak to, kar si lahko drugače samo želi. Tako smo v igralnici imeli kar nekaj super junakov, princeske, tudi gasilce, risane junake… Domišljija pri otrocih nima meja. Odpravili smo se na obisk na občino, kjer smo se srečali še z ostalimi skupinami, skupaj zarajali tudi pred vrtcem in se podali še »od hiše do hiše, od vrat do vrat«. Med potjo in na obiskih smo prepevali Pustne pesmi, ter igrali na ropotuulje.

Fotogalerija

Vzgojitljici Mateji