Prijetno dopoldansko druženje smo danes preživeli v družbi Nininega očeta, ki nam je predstavil poklic šofer. Na parkirišču nas je, skupaj z Nino, pričakal z velikim tovornjakom. Omogočil nam je, da si ogledamo tovornjak tudi od znotraj. Nekateri otroci so premagali strah pred višino, ter se s pomočjo vzgojiteljice povzpeli po stopnicah, v visoko kabino tovornjaka. Pri celotnem ogledu tovornjaka jih je najbolj navdušil pogled iz visoke kabine, ter možnost, da so lahko zahupali. Presenečeni so bili tudi kako se lahko s pritiskom na gumb dvigne prikolica. Ogled tovornjaka je nekaj otrok navdušil za poklic šoferja.

V zahvalo za obisk smo Nininemu atiju poklonili majhno pozornost – risbico z tovornjakom, ki so jo narisali otroci.

Vzgojiteljice skupine 6