Najbolj pisani mesec v letu smo v skupini 7 obeležili na najrazličnejše načine. Mesec december je že sam po sebi ustvarjalno usmerjen in to tradicijo smo ohranili tudi to leto. Izdelali smo si najrazličnejše okraske za našo smrečico v avli, si okrasili igralnico, ustvarili snežakovo deželo, oblepili in okrasili laterne, izdelali papirnate smrečice kot dekoracijo za mize, veliko plesali, praznovali rojstne dni. Ker pa nas je že v vsem začetku decembra presenetil sneg, smo izkoristili tudi trenutke na snegu. Pred obiskom Miklavža smo očistili škornje ter ji pripravili za njegov nočni obisk. 12.12. smo priredili in izvedli pohod z laternami ter potem še čajanko. Obisk je bil zelo dober, obiskovalci, tako starši kot otroci pa zadovoljni z izpeljavo. Božička smo skupaj s še drugimi otroki iz vrtca pričakali v KUS-u, kjer smo si tudi ogledali predstavo Dobri snežak. Mesec december je minil, kot bi trenili z očesom.

Fotogalerija