December je mesec, ko imamo vsi, tako otroci kot odrasli, v očeh iskrice pričakovanja in veselja. Tudi v naši skupini se je ogromno dogajalo. Takoj na začetku meseca smo si naredili adventi venček in adventni koledar, ki smo ga odpirali tako, da nam je božični škrat vsak dan pustil pismo s praznično gibalno nalogo. Ko smo jo opravili, pa smo izžrebali otroka, ki si je tisti dan nesel škatlico z presenečenjem domov. Čistili smo škornje za Miklavževo presenečenje, izdelali božično vasico iz škatlic, ustvarjali božične risbice, okraske in s pomočjo poštarja Pavlija pisali pismo Božičku. Skupaj z drugimi skupinami smo okrasili vrtčevsko smrekico in rajali ob praznični glasbi. Z mamo Manjo pa smo pekli tudi praznične piškote in z mamo Nušo poslušali božično pravljico. Ker ni snega smo se kepali z nogavicami in bilo je res zabavno. Imeli smo se zelo lepo in uživali v drobnih radostih ter sladkem pričakovanju.

Fotogalerija