Mesec december je prav poseben mesec, ko se dogajajo same čarobne stvari. Tako so nas v skupini že s pričetkom meseca razveselile prve snežinke, ki smo jih skušali ujeti na temno podlago, nato pa so jih otroci še sami narisali s pomočjo bele krede. Ker so dan pred prihodom Miklavža vsi lepo umili in posušili škornje, nas je naslednje jutro pričakalo »medeno« presenečenje. Otroci se zmeraj znova razveselijo ponedeljka, saj takrat prižgemo sveče na našem adventnem venčku in si dobro raztegnemo svoje mišice s pravljično jogo. Seveda pa ne pozabimo tudi na različne gibalno – rajalne igre. Da bo tudi naša igralnica praznično okrašena pridno vsakodnevno izdelujemo različne likovne izdelke. Ta teden nas je presenetila prava snežna pošiljka, zato smo lahko letos prvič uživali v zimskih radostih. Sedaj pa že težko pričakujemo skorajšnji prihod Božička.

Fotogalerija

Otroci skupine 4 z vzgojiteljicami Lidijo, Svetlano in Patricijo.