Mesec december je prav gotovo čas skupnega druženja, čas obdarovanj in čas pričakovanja.

V skupini 6 smo si prijetno predpraznično druženje, skupaj s starši pričarali ob izdelovanju okrasne laternice ter se z lučkami podali na večerni pohod po okrašeni okolici. Veseli smo bili, da so se skupnega druženja udeležili skoraj vsi starši s svojimi otroki, čarobnega večernega pohoda ob soju razsvetljenih laternic pa tudi nekaj babic in dedkov.

In kot sem povedala staršem v nagovoru: na koncu poti otroštva, ko odrastemo, največ štejejo prijetni spomini na dragocene skupne trenutke, ki smo jih preživeli s svojimi najdražjimi, pa naj si bo to le skupna igra, skupni sprehodi, skupno ustvarjanje ali le drobne skupne radosti, ki nas nasmejijo in nam ogrejejo srce.

Marsikomu se zdijo nekatere stvari ta trenutek malenkost, katere pomen in dragocenost pa morda spoznamo nekoliko kasneje.

Veliko lepih skupnih trenutkov vam – nam želim in mirne ter zdrave prihajajoče praznike!

Vzgojiteljica Dragica Pertoci

z vzgojiteljico Barbaro Habjanič