Zadnji teden v juniju je naša 7 skupina še ostala v vrtcu v šoli. Bilo nas je veliko manj kot običajno in tako je bilo doživljanje in poslavljanje iz naše celoletne igralnice toliko bolj čustveno. Vse smo pospravljali, uredili in veliko preživeli na prostem, kjer smo skrbeli za šolski vrtiček. Vsak dan smo zalivali posejano zelenjavo. Izdelali smo si jadrnice iz odpadnega materiala in jih zadnji dan odnesli domov.

Naslednji teden pa smo se že pridružili 6 skupini na 3 lokaciji vrtca. V deževnem dopoldnevu smo si skupaj pogledali posnetek zaključne  prireditve vrtca in podelitev nagrajencev projekta »Hrana ni za tjavendan«. Zgubali in pobarvali smo čolničke ter izdelali velik plakat z nalepkami. Najraje pa smo bili v zgodnjem dopoldnevu na prostem v bližnji senci.

fotogalerija

Vzgojiteljica Marija Rudolf