V mesecu maju smo se tudi v skupini 6 lotili raziskovanja malega sveta okrog sebe. Vzeli smo posode z lupami in si pobliže ogledali živali na travniku. Na obisku smo imeli krastačo Minko, ki smo jo kasneje izpustili v bližnji potok, nabirali travniške cvetlice, preizkušali kislice, si izdelovali zapestnice in ogrlice iz regratovih stebelc, reševali raziskovalno nalogo ter primerjali katere živali najdemo na travniku in katere v gozdu, slikali tihožitje, si izdelali posebno travniško risbico… Vmes smo še tekli kros s 7. skupino, imeli obisk g. Primoža iz. CKZ GR in pred tem tudi policiste. Otroci, ki se poslavljajo iz vrtca so rešili še Cici veselo šolo. Če ne bi polovica skupine vmes hodila še na prilagajanje na vodo v Bioterme Mala Nedelja, bi raziskali še veliko več. Bilo je pestro.

Več pa v fotogaleriji.

Vzgojiteljici 6. skupine:

Mateja in Marinka