Spoštovani starši!

Vabimo vas na 1. skupni roditeljski sestanek vrtca Sonček, ki bo v sredo, 20. aprila 2022, ob 16. 30 uri v jedilnici OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici.

Dnevni red:

  1. Strokovno predavanje: »Govorno-jezikovni razvoj otrok od rojstva do vstopa v šolo: kako ga spodbujamo, kako prepoznamo odstopanja in kdaj poiščemo pomoč?«, predavateljica bo Maja Cigüt, logopedinja in surdopedagoginja (Skupina za podporo inkluziji OŠ IV Murska Sobota).
  2. Pobude in vprašanja.
  3. Razno.

 

Naprošamo vas, da se zaradi organizacije kvalitetnega predavanja zunanjega  strokovnjaka sestanka zagotovo udeležite. Različne raziskave namreč potrjujejo, da  se iz leta v leto povečuje število otrok z govorno-jezikovnimi težavami, kar opažamo tudi pri svojem strokovnem delu z otroki. Ker je zelo pomembno, da jih prepoznavamo čim bolj zgodaj in da čimprej tudi ustrezno ukrepamo, vas naprošamo, da obravnavano tematiko vsi skupaj vzamemo resno in prisluhnemo strokovnjakinji, ki bo z nami delila tudi koristne nasvete za spodbujanje govorno-jezikovnih zmožnosti pri otrocih.

 

Vljudno vabljeni!

Ravnatelj:

Marko Kraner, mag. manag. prof.