Pa je za nami še zadnji mesec v tem letu. Ob vsakodnevnem odpiranju našega adventnega koledarja smo izvajali različne dejavnosti: branje slikanic s praznično vsebino, izdelovanje praznične dekoracije in voščilnic, rajanje ob praznični glasbi, se razveselili obiska Miklavža in Božička, okrasili smrečico tudi z našimi okraski. In še veliko drugih stvari. Razveselili smo se tudi snega in pred vrtcem izdelali snežaka. Dva dneva smo bili znanstveniki ob izvajanju različnih eksperimentov in ob tem zelo uživali. Vsakodnevno pa smo spremljali delo na gradbišču ob našem vrtcu, kjer bo stal nov vrtec, česar se že vsi zelo veselimo.

In še naše želje za leto 2022:

Nasmeh je najlepši božični okrasek,  objem pa najlepše božično darilo.

Naj bo v letu 2022 nešteto le-teh in čarobnih iskric v očeh.

Fotogalerija

Otroci in vzgojiteljici skupine 4