Kar naenkrat je že tukaj junij, ki je vedno povezan s številnimi praznovanji, zaključki, podelitvami. Še posebej za otroke, ki odhajajo v jeseni v šolo.  Za njih smo pripravili podelitev medalj Mali sonček, ki jim jih je podelila vodja programa Mali Sonček, Andreja Majcen. Svetovalna delavka Maja Martinuzzi je otrokom podelila medalje, s katerimi jim je želela potrditi, da so pripravljeni za šolo.  Tudi ostali otroci so prejeli priznanja za bralno značko, Cici veselo šolo, Mali sonček in vse svoje izdelke, risbice, zvezek z delovnimi listi in veliko likovno mapo. Otroci, ki imajo rojstni dan v poletnih mesecih so praznovali v tem času na enak način kot vsi ostali med letom. Starši naše skupine so pripravili zaključni piknik skupine na igrišču šole, na katerega sva bili povabljeni tudi vzgojiteljici. Prav tako sva se odzvali povabilu staršev vseh predšolskih otrok, ki so za njih pripravili pohod do sladoleda z enakimi majčkami »Mini maturanti« in piščalkami.  Kljub visokim temperaturam smo se imeli nepozabno in vrtčevsko leto zaključili polni doživetij in lepih spominov.

Fotogalerija

Vzgojiteljici 6 skupine Marija R. in Marinka