Spoštovani starši!

Vlada RS podaljšuje ukrepe.

V času od 11. 1. 2021 do 15. 1. 2021 je podaljšano Nujno varstvo. Zato vas ponovno pozivamo in prosimo, da tisti starši, ki ste zaposleni in varstva za otroke ne morete zagotoviti na drug način ter zato res potrebujete NUJNO varstvo v času

od 11. 1. 2021 do 15. 1. 2021, to čim prej oz.

do petka, 8. 1. 2021, do 12. ure sporočite na e- naslov:

starsi.vrtec-soncek@guest.arnes.si

Prosimo vas, da dosledno upoštevate navedene roke glede predhodne prijave otrok in navodila, ki jih prejemate tudi po e-pošti, saj je le-to nujno za pravočasno in ustrezno organizacijo dela v vrtcu, ki je odvisna predvsem od števila prijavljenih otrok. Brez predhodne prijave, otrok v vrtec ne bomo mogli sprejeti!

Za sprejem otroka v vrtec je potrebna izpolnjena izjava, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo.

Izpolnjena izjava

Sklep Občine Sv. Jurij ob Ščavnici

Zahvaljujemo se vam za razumevanje

in vam želimo veliko zdravja!

Andreja Majcen, pomočnica ravnatelja v vrtcu