Zaposleni vrtca Sonček se veselimo prvega septembra in novega vrtčevskega leta 2020/21, ko bodo naše igralnice v vrtcu zaživele v polnem številu in po običajno ustaljenem urniku!

Naj bodo vrtčevski dnevi v šolskem letu 2020/21 za vse prijazni, uspešni in zdravi!

Zaradi preprečevanja širjenja okužb s SARS-CoV-2 je še vedno potrebno upoštevati higienska priporočila NIJZ-a in pristojnih ministrstev. Zagotovo ste v medijih veliko slišali o preventivnih ukrepih, ki se jih moramo držati vsi udeleženci vrtca in tudi obiskovalci vrtca. V skladu s priporočili NIJZ in pristojnih ministrstev svetujemo, da upoštevamo protokol/navodila, ki si jih lahko preberete na spodnji povezavi. Navodila za starše pa najdete tudi na vseh vhodih v prostore vrtca in šole.

Navodila za starše otrok na lokaciji vrtca Sonček 

Navodila za starše otrok na lokaciji vrtca v OŠ

Hvala za razumevanje, strpnost in sodelovanje!

Zaposleni vrtca Sonček Sv. Jurij ob Ščavnici