V skupini 1 se je v mesecu februarju dogajalo veliko. Pred samim praznovanjem kulturnega dne smo izvedli druženje s skupino 2 ter za otroke priredili kratko predstavitev in seznanitev z največjim slovenskim pesnikom g. Prešernom. Ob koncu le-te je sledil še ogled risanke ter ples ob lučkah. Otroci obeh skupin med druženjem niso imeli več nikakršnih zadržkov in so se popolnoma sprostili. V predpustnem času smo izdelali krinke: metuljčke, na pustni torek pa priredili rajanje v igralnici. Ob valentinovem smo staršem podarili srčke z odtisi dlani ter posvetilom, 15.2. pa smo z obeležitvijo dneva proti otroškemu raku pobarvali medvedkove pobarvanke. Mesec se je obrnil tako hitro, da so na obisk že en dva tri prišli babice in dedki, za katere smo pripravili krajši program, naš cilj pa je bil predvsem druženje ter skupna igra, kar nam je tudi uspelo. Kaj več pa spregovorijo fotografije.

Vzgojiteljici Mateji